HAKKIMIZDA

Karamehmetler Gıda 1967 yılında Mustafa Yiğiter tarafından Ankara’da kurulmuş, Ev Dışı Tüketim ve Endüstriyel alanında müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayan bir dağıtım şirketidir.
Karamehmetler Gıda resmî kurumlar, yemek fabrikaları, restoranlar, kafeler, pastaneler, fırınlar gibi ev dışı tüketim noktalarının yanında, endüstriyel gıda imalatı yapmakta olan bisküvi, şekerleme, lokum, helva, fındık kreması üreticileri gibi binlerce noktaya hizmet vermektedir. Donuk gıda, pastacılık hammaddeleri, çikolata, un, yağ, salça, temizlik kimyasalları, baharat vb. toplamda altı bini aşkın ürünü sektöründe öncü bayi ve distribütörlükleriyle birlikte müşterilerini ulaştırmaktadır. Ankara’da Toptan Gıda sektörünün önemli merkezlerinden biri olan Macun Mahallesinde bulunan on üç bin metrekare büyüklüğündeki deposundan Ankara, Bolu, Düzce, Zonguldak, Bartın, Karabük, Kastamonu, Çankırı, Kırıkkale ve Çorum illerinde 40 araçlık soğuk zincir filosu ile dağıtım yapmakta olan şirketimiz, Türkiye’nin tüm bölgelerine lojistik firmaları desteğiyle hizmet vermektedir.
Şirketimiz kurulduğu günden bugüne ana ilkeleri olan kalite, dürüstlük ve iyi hizmet anlayışından ödün vermeden faaliyetlerine devam etmiştir. Müşterilerimizle istikrarlı ve uzun vadeli ilişkilerimiz, onlarında sorunlarına çözüm olabilme kapasitemize dayanmaktadır. Profesyonel ekibimiz müşteri ihtiyaçlarını merkeze koyarak, hareket etmesiyle hizmet verdiğimiz nokta sayısının durmadan artmasına katkı sağlamıştır. Karamehmetler Gıda tüm bu ilkelerinden ve üstün hizmetinden ödün vermeden büyümeyi hedeflemektedir.